slajd_03Firma nasza powstała z miłości do drewna. Praca z drewnem oraz jego obróbka jest dla nas prawdziwą pasją, którą nieustannie rozwijamy. Bazujemy na ponad 10-letnim doświadczeniu w branży drzewno-budowlanej, a projekty są wynikiem połączenia wiedzy, doświadczenia oraz wysublimowanego smaku.

Wiele osób marzy o własnym domku letniskowym. Jeżeli i Ty należysz do tej grupy osób – my pomożemy Ci stać się właścicielem pięknego, drewnianego Twojego DOMKU MARZEŃ. Nasza oferta skierowana jest dla klientów ceniących sobie komfort zakupu oraz krótki czas realizacji. Domki w stanie surowym zamkniętym stawiamy zaledwie w 6 dni, a warunki umowy są bardzo jasne i konkretne, dzięki czemu nie ma konieczności angażowania klientów w trakcie realizacji inwestycji. Biuro znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hali produkcyjnej, co znacznie ułatwia konsultowanie ewentualnych indywidualnych zmian w projektach.

Nasze domy odznaczają się bardzo wysoką jakością, a także atrakcyjną, konkurencyjną ceną. Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów, co wpływa na konkurencyjność cenową, jak i na terminowość prac budowlanych. Nasze domy produkujemy z wysokiej klasy importowanego drewna, pochodzącego z wolno rosnących lasów syberyjskich. W swoich działaniach stawiamy na jakość wykonania oraz staranność montażu, co znajduje potwierdzenie w dużej liczbie zamówień „z polecenia” – bardzo często budujemy u sąsiadów naszych klientów, czy ich znajomych. Fakt, że cały czas się rozwijamy i doskonalimy proces produkcji, a jednocześnie oferujemy atrakcyjne ceny, owocuje ciągle rosnącą liczbą zamówień. Nasze domki letniskowe można spotkać prawie w całej Polsce, a nawet za granicą. Oprócz standardowego domku możemy dla Państwa rozszerzyć ofertę np. o taras , kominek czy okiennice – szczegóły ustalą Państwo z naszymi handlowcami.

Dostępne przykładowe wersje:

  • Domek z antresolą
  • Domek z poddaszem użytkowym - 1 pomieszczenie
  • Domek z poddaszem użytkowym – 2 sypialnie

 

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia pomieszczenia gospodarczego, czy domku narzędziowego – jesteśmy producentami, a zatem istnieje możliwość dostosowania się do każdego klienta oraz zamówienia. Daje to swobodę modyfikacji wymiarów jak również układu pomieszczeń oraz drzwi i okien.

Domy z drewna to idealne rozwiązanie dla osób ceniących:

  • naturę i ekologię
  • niepowtarzalny wygląd i klimat
  • własne zdrowie, gdy bale drewniane są najzdrowszym dostępnym materiałem budowlanym
  • niski koszt ogrzewania – domy drewniane cechuje świetna izolacja cieplna

 

Domki Letniskowe, które oferujemy nie wymagają zezwolenia na budowę: najczęściej do 25 m2 lub do 35 m2 w podstawie zabudowy. Produkujemy domki działkowe, specjalnie przystosowane do przepisów obowiązujących na działkach ROD. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w module „Przepisy budowlane”.